VitajteVitajte
na stránkach zariadenia MERRYS

 

Zariadenie MERRYS, leží cca  3,5 km od mesta Humenné,  v objatí lesov, mimo hluku miest, na hranici chránenej prírodnej rezervácie Humenská, v lokalite, ktorá je už roky známa svojim výnimočne čistým ovzduším.

Popri vyžití sa v prírode ponúkame našim klientom aj reprezentatívne priestory, v ktorých je možné organizovať rôzne spoločenské či firemné podujatia.

Od februára 2018 sme širokej verejnosti sprístupnili aj štýlovú reštauráciu, v ktorej dôraz kladieme na kvalitný servis a na to, aby u nás pripravené jedlo nebolo iba jedlom, ale zážitkom.

 

 

 

NAŠE PRIESTORY
pre Vaše udalosti

 

 

01SPOLOČENSKÁ SÁLA

Spoločenská sála je vhodná na organizovanie väčších podujatí ako sú svadby, rôzne rodinné oslavy, firemné akcie, posedenia, plesy, karnevaly a iné, na ktorých je očakávaný väčší počet osôb. Kapacita sály je 85 – 150 miest na sedenie.

02SALÓNIKY

Salóniky ponúkajú možnosť usporiadania menších podujatí, ako sú konferencie, obchodné rokovania, prednášky, školenia alebo rôzne rodinné oslavy. Poľovnícky salónik má kapacitu do 50 miest na sedenie. Ďalšie salóniky pripravujeme.

 

03UBYTOVANIE

V našom zariadení v týchto dňoch ponúkame ubytovanie v príjemnom prostredí neďaleko mesta Humenné. Primárne je ubytovanie k dispozícii klientom, ktorí u nás organizujú rôzne podujatia. V prípade voľných kapacít je však využiteľné aj pre ostatných. K dispozícii máme 12 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a dva apartmány.

04REŠTAURÁCIA

Pre skutočných gurmánov, je k dispozícii denne otvorená reštaurácia. V reprezentatívnych priestoroch ponúkame kvalitné jedlá, nápoje a exkluzívnu kávu Tonino Lamborghini. Súčasťou reštaurácie je uzatvorený fajčiarsky salónik, detský kútik a terasy.

 

NA VAŠE OTÁZKY RADI ODPOVIEME A POMÔŽEME VÁM S VÝBEROM SLUŽIEB K MAXIMALIZÁCII VAŠEJ SPOKOJNOSTI.